Abiyeciniz
avatar

2017 Kloş Abiye Modelleri

2 Ocak 2017
1.355 views
 • 2017 Kloş Abiye Modelleri

  Dopdolu ve yine farklı 2017 abiye modelleri ile karşınızdayız. Sizlerin daha farklı ve şık modeller aradığınızı var sayarak en güzel 2017 kloş abiye modelleri seçtik. 2017 yılının gözde modelleri olan ve hemen hemen her bayanın tercih edebileceği kloş abiyeler her zaman ki gibi tekrardan gözde oldu.

  Kloş elbiseler, alt kısımları yani etek bölümü daha bol olan elbiselerdir. Hatta biraz kilolu olan bayanlarda bu elbiseleri hiç düşünmeden özel günlerde kullanabilirler. Tabi bu tarz elbiseleri alırken de deneyip fikir almayı ihmal etmemelisiniz. Geçmişi de oldukça eski olan kloş elbiseler her dönemde de üretilmektedir. Yani modası kolay kolay geçmez. Bir kloş elbiseyi aldığınız zaman dolabınızda asla eskimez ve hatta yıllarca giyseniz de tıpkı yeni modelmiş gibi özel günlerde dikkat çekersiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  2017 Kloş Abiye Elbise Modelleri Nasıl Kombinlenir?

  Kloş abiye elbisenizi seçtikten sonra en önemli kısım ise nasıl kombinleyeceğiniz. Bu tarz elbiseler de uzun modelleri tercih ettiyseniz, topuklu ayakkabı kullanın deriz. “Boyum uzun gerek yok”, diyorsanız yanlış düşünmüş olursunuz. Her ne kadar uzun boylu olsanız da bu tarz elbiselerde az da olsa topuk tercih edin deriz. Eğer elbisenizin detayları ve göze çarpan kısımları fazla ise sade olan ayakkabılar kullanın. Kloş abiye elbiseniz çok sade ise ayakkabınızda fazla detay kullanmaktan çekinmeyin. Aynı şekilde önerilerimizi çantanızda da kullanabilirsiniz. Portföy çantalar bu modeller için uygundur.

  Sezonun en gözde kloş abiyeleri sizlerde çok merak ediyorsanız hem renk olarak hem de model olarak en çok sevilen tasarımları ele aldık. Sizlerinde beğeneceği 2017 kloş abiye elbise modelleri ise şöyledir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.