Abiyeciniz
avatar

50 Beden Tesettür Abiye Modelleri

4 Mart 2017
1.913 views
 • 50 Beden Tesettür Abiye Modelleri

  50 beden bayanlarımız genellikle 90-100 kilo arasında olan bayanlarımızın kıyafet bedeni olarak geçmektedir. Bu bedende olan bayanlarımız biraz kıyafet bulmakta zorlanıyor gibi görünse de, aslında onlar içinde çok güzel modellerin artık üretildiğini söyleyebiliriz. Hatta 50 beden tesettür abiye modellerine baktığımızda ise çok hoş tasarımlar göze çarpıyor. Genelde özel günlerde ne giyeceğim düşüncesini kendi için felakete çeviren bayanlarımız var ise artık üzülmesine gerek yok. Sizler için özel günlerinizde daha şık ve istediğiniz şekilde görüneceğiniz 50 beden tesettür abiye modelleri hazırladık.

  50 beden tesettür abiye modelleri bakarken öncelikle vücut yapınızda hangi kısımlarınızda şikayetiniz var ya da hangi bölgenizin daha arka planda olmasını, yani görünmemesini istiyorsanız onu belirleyiniz. Örneğin; vücudunuzun üst kısımını kilolu buluyorsanız karpuz kollu, omuz detaylı ya da göğüs bölgesinde kabarık duran detaylı abiye elbiselerden uzak durunuz. Hatta ince pelerinli abiye elbiselerle üst kısmınızı kapatacak şekilde kullanabilirsiniz. Basen kısmını ise fazla kiloluysa o halde kabarık abiyeler yerine daha az kloş ya da etek kısmı kalem şeklinde inen elbiseler uygun olacaktır.

  Sponsor Bağlantılar

  50 beden tesettür abiye bakarken asla siyah rengin etkisi altında kalmayınız. Vücudunuzu ve kendinizi seviyorsanız  siyah renkten uzak durup, sizi daha canlı ve enerjik gösterecek renklere sıcak bakın deriz. Önemli olan size uygun olan rengi ve modeli aynı elbisede birleştirmektir. Bundan dolayı da bol model görmek ve hangi büyük beden tesettür abiyenin size uygun olacağına karar vermektir. Hatta kendinize uygun olacak şekilde güvenilir bir terzi yardımı alarak şık bir 50 benden tesettür abiye modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Unutmayın; kiloluyum diye asla kendiniz, üzmek yerine doğru kıyafeti bulmak için çaba göstermenizi öneririz. İşte ne şık, en fenomen, en tarz 50 beden tesettür abiye elbise modellerimiz şöyledir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Abiye Bluz Modelleri
  Abiye Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.