Abiyeciniz
avatar

Kayınvalide Abiyeleri

29 Eylül 2016
3.694 views
 • Kayınvalide Abiyeleri

  Kayınvalide Abiyeleri

  Kayınvalidelerin düğün için giyecekleri abiye modelleri sakin görünümlü ve sade renklerden oluşan abiyelerden meydana gelir.

  Önemli günün gözdeleri olan kayınvalideler bu günde soft renklerden yada asil renklerden faydalanarak kendilerine uygun abiye modelleri bulurlar. Beymen kayınvalide abiye tasarımları içinde; üst tarafı dantel kolları uzun ve yaka kısmı kayık olan elbise modelleri renkleriyle de oldukça ideal. Lacivert ve siyah gibi renklerden oluşan elbiselerin alt kısımları şifon kumaştan oluşuyor. Kolları ve etekleriyle sadeliğe işaret abiyeler annelerin zevkine uygun tasarlanmış.

  Sponsor Bağlantılar

  Kayın valide abiye türlerinde kolları yarasa olan ve her kısmında şifon kullanılan abiyelerde yer alıyor. Kelsey Rose abiye modellerinde bulunan hareketli yarasa kol detaylı kayınvalide elbiselerinin etekleri uzun ve soon derece şık görünüyor. Anneler için tasarlanan elbiselerden biri de; dantelli ve saten elbiseler. Yavruağzı gibi renklerden meydana gelen elbiselerin etek ucu dizlerde bitiyor ve dantelden oluşuyor. Yavruağzı rengine uygun yavruağzı dantel detaylar elbisenin bütünlüğünü sağlıyor.

  Sarah Danıelle kayınvalide elbise modellerinde ise; nedime elbiselerine benzer nitelikte anne elbiseleri tasarlanmış. Üst kısım puldan meydana gelirken alt taraf yine şifondan oluşuyor. Üst tarafta yer alan ayrıntılardan biri de; pullu ceket ayrıntısı. Anneler için ceketli tasarımlar üreten Sarah Danıelle tasarımcıları kayınvalideleri özel günde şık göstermeyi amaçlıyor. İkili takımların da yer aldığı tasarımlar üst tarafı dantel bluz alt tarafı şifon etek olan ikili takımlarda bulunuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Hamile Kıyafetleri
  Abiye Hamile Kıyafetleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap