Abiyeciniz
avatar

Abiye Ayakkabı Modelleri

12 Ocak 2017
1.016 views
 • Abiye Ayakkabı Modelleri

  Özel davetlerde ve özel gecelerde tercih edilen şık abiye ayakkabı modelleri herkesin zevkine uygun olabilecek kadar farklı çeşitliliktedirler. Abiye için tercih edilecek olan ayakkabıların elbette ki şık bir görünüme sahip olmaları gereklidir. Ancak yalnızca bu durum yeterli değildir. Kişilerin burada dikkat etmesi gereken bir diğer nokta kesinlikle tercih edilecek olan ayakkabıların rahat olmasıdır. Özel geceler için hazırlanan rahat abiye ayakkabı modelleri birçok kişinin bu dönemlerde kendisini çok daha rahat hissetmesi ve bütün gece herhangi bir şekilde ayak ağrısı çekmemesi açısından önem taşımaktadır.

  Yeni Sezon Abiye Ayakkabı Modelleri

  Bayanlar her zaman şık bir görünüme sahip olmak, isterler. Elbette ki bunun yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da katıldığınız davet boyunca kendinizi rahat hissedebilmenizdir. Bu noktada hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada bulunduran ayakkabılar ilgi çekmektedirler.

  Sponsor Bağlantılar
  • Uzun boylu bayanlar için en çok tercih edilen seçenek babet abiye ayakkabı modelleri olmaktadır. Birçok farklı babet özel davetler için hazırlanmıştır. Farklı detaylar ile birlikte hazırlanan birçok farklı model bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve kurdele gibi farklı süslemeleri ile birlikte şık babetler abiyeler ile birlikte kullanılmaktadırlar.
  • İncelemeler yaptığınız zaman desenli abiye ayakkabı modelleri karşımıza çıkmaktadır. Farklı desenler ile birlikte süslenen modeller herkesin beğenisini kazanmaktadırlar. Son dönemlerde en çok ilgi çeken ayakkabı seçenekleri arasında çiçek desenli abiye ayakkabı modelleri gelmektedir. Tüm bunların yanı sıra kalpli desenli abiye ayakkabı modelleri de ilgi çeken tasarımlar arasında bulunmaktadırlar.
  • Gece elbiseleri ile kombin yapılacak olan modellere baktığınız zaman elbise ile uyumlu olabilecek tarzda ayakkabı tercih etmelisiniz. Burada parlak abiye ayakkabı modelleri tercih ederek çok daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Nişan gibi kendi organizasyonlarınız için tercih edeceğiniz tasarımlara baktığınız zaman mutlaka şık olan tasarımları incelemelisiniz.
  • Son dönemlerde trend abiye ayakkabı modelleri arasında genelde sade ve şık olan modeller karşımıza çıkıyor. Çok abartı renklere sezonda denk gelemiyoruz. Tabii ki burada dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da karışık renkli olan modeller yerine tek renk olan modelleri tercih etmenizdir.
  • Özel gecelerde sade bir elbise tercih etti iseniz o zaman seçtiğiniz ayakkabının daha fazla ilgi çekmesi gereklidir. Elbiseniz çok sade ise o zaman süslü abiye ayakkabı modelleri arasında bir inceleme yapmalısınız. İnci detaylar ile ya da taşlarla süslenen ayakkabılar oldukça fazla ilgi çekmektedirler.
  • Eğer tercih ettiğiniz abiye taşlı ise ve bu durumda siz uyumu koruyabilmek açısından renkli olan ya da beyaz olan taşlarla süslenmiş taşlı abiye ayakkabı modelleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Bu şekilde bütünün uyumunu koruyabilirsiniz.
  • Çok daha uzun bir boya sahip olmak isteyen kişiler için ise platform abiye ayakkabı modelleri tercih edilmelidir. Eğer bu tarz bir ayakkabı tercih edecek iseniz mutlaka rahat olan bir ürüne bakmalısınız. Çünkü yüksek topuk tercih edildiği zaman kişi bazen rahat edemeyebilir.

  Mükemmel bir rahatlık sunan ayakkabılara bakmalısınız. Zarafetinizi koruyabilmeniz açısından yapmanız gereken tek şey sadece doğru ayakkabıyı bulmaktır. Sezonda genel olarak ilgi çeken renklere baktığımız zaman beyaz ve krem tonlarında olduklarını görebiliyoruz. Toz pembe ve bunun dışında mürdüm gibi renkler de ilgi çekenler arasında bulunuyor. Kahverengi ve tonları bu sezon karşımıza çok fazla çıkmıyorlar. Sırf tülden yapılmış gibi duran modeller sezonun en gözde modelleri arasında yer alıyorlar. Seçimlerinizi yapmadan mutlaka sezonun ilgi çeken tasarımlarına göz atmalısınız!

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.