Abiyeciniz
avatar

Abiye Bluz Modelleri

12 Ocak 2017
1.294 views
 • Abiye Bluz Modelleri

  Abiye Bluz Modelleri

  Özel günlerde ve davetlerde birçok kişi abiye elbiseler arasından tercihler yapsa bile artık bu durum sıradanlaşmaya başlamıştır. Zarif bayanlar son dönemlerde elbise yerine pantolon ve bluz kombini yapmaktadırlar. Sizde sezonu yakından takip ediyorsanız; en güzel abiye bluz modelleri arasında bir inceleme yapabilirsiniz.

  Şık Abiye Bluz Modelleri

  Yeni sezonda bayanların oldukça zarif bir görünüme sahip olduklarını görebilirsiniz. Gece elbiselerinin yerini artık pantolon bluz kombin seçenekleri almış, durumdalar. Örnek vermek gerekirse artık tesettür giyim için bile tesettür abiye bluz modelleri tercih edilmektedirler.

  Bu noktada tesettür giyim tercih eden bayanlara özel olarak kapalı giyim abiye bluz modelleri hazırlanmıştır. Uzun kollu olan modeller birçok kişinin beğenisi kazanmış olan modellerdir. Genel olarak tek renk olan modeller ve koyu renkleri göreceğimiz bir sezon olacak gibi duruyor.

  Her sene olduğu gibi bu sene de saten kıyafetler özel davetlerde oldukça fazla karşımıza çıkacak gibi duruyor. Saten abiye bluz modelleri ile birlikte kombin edilen siyah bir pantolon özel davetlerde herkesin ilgisini çekmenizde yardımcı olacak gibi duruyor.

  Sponsor Bağlantılar
  • Uzun etekler ile birlikte kombin yapıldığında şık duran kolsuz abiye bluz modelleri yeni sezona damgasını vuran modeller arasında yer alıyorlar. Bluzlarda ufak dekolteler de kullanılmış. Sırt dekoltesi ya da göğüs dekoltesi bulunduran modeller de gecelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyorlar.
  • Siyah pantolon veya siyah uzun etek ile kombin yapıldığında zarif bir şıklık sağlayan yeşil abiye bluz modelleri çok fazla kişinin beğenisini kazanmış olan modellerdir. Farklı kol kesimleri bulunan modeller arasında hem kısa kollu hem de uzun kollu olan modelleri bulabilirsiniz.
  • Yeşil pantolon ve etekler ile birlikte kombin yapılan turuncu abiye bluz modelleri ilgi çekmeyi başaran modeller arasında yer almaktadırlar. Turuncu renk her sezon tercih edilen renklerden bir tanesidir ve genelde esmer tenli çok fazla yakışır. Eğer kendi tarzınızı yansıtmak istiyorsanız o halde sizde bu tarz bir seçim yapabilirsiniz.
  • Genel olarak sarışın bayanlara daha uygun olan mavi abiye bluz modelleri de herkesin ilgisini çeken tasarımlar arasında yer almaktadırlar. Farklı kesimleri ile birlikte değişik kombin seçenekleri ile kullanılabilirler. Mini etek, pantolon ya da uzun etekler ile birlikte son derece uygun bir kombin yaratabilirsiniz.
  • Her zaman kurtarıcı olabilecek siyah abiye bluz modelleri de sezonun ilgi çeken tasarımları arasında yer almaktadırlar. Hem renkleri hem de modelleri ile birlikte ilgi çekici olan tasarımlardır. Siyah renk kişilerin çok daha zayıf görünmesi açısından önemlidir ve birçok bayan siyah renk olan bluzları tercih etmektedir. Yani her sezon siyah renk en gözde renkler arasında bulunacaktır.
  • En özel zamanlar için tercih edilen pullu abiye bluz modelleri de ilgi çekmektedir. Her renk pullu modeli yeni sezonda görebiliyoruz. Pullarla süslenmiş modeller söz konusu olduğunda en çok yakışan renk grinin tonlarıdır. Bu tarz bir tercih yapacağınız zaman ayakkabılarınızda da pul detayına yer verebilirsiniz.

  Herkesten farklı ve özgün olmak isteyen bayanların elbiseler yerine bu sezon bluz kombinleri yaptıklarını görebilirsiniz. Tercihlerinizi yaparken mevsime uygun olan modellere bakmayı unutmamalısınız. Dekolte tercihlerinizi yaparken de eğer göğüs dekoltesi varsa sırt dekoltesi, sırt dekoltesi varsa göğüs dekoltesi tercih etmemelisiniz. Eğer derin yırtmaçlı bir elbise seçeceksiniz o halde bluz tercihinizde herhangi bir dekolte bulundurmamalısınız. İpek kumaştan bir üst tercih edecekseniz mutlaka farklı detaylar ile süslenmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Davetin en şık bayanı olmak için belinizi ince gösteren kesimlere göz atmalısınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.