Abiyeciniz
avatar

Abiye Hamile Kıyafetleri

3 Ekim 2016
1.323 views
 • Abiye Hamile Kıyafetleri

  Abiye Hamile Kıyafetleri

  Abiye hamile kıyafetlerinde anne adayının rahatlığı kadar şık görünüm de önemlidir. Abiye hamile elbiselerinde straplez, ince askılı, kalın askılı ve dökümlü hamile elbiseleri bulunmaktadır.

  Hamile abiye kıyafetlerinde üst kısmı işli olan modeller daha çok tercih sebebidir. Beymen abiye hamile kıyafetlerinde kruvaze modeller çok daha sık kullanılır. Mürdüm rengi, mor ve gri gibi renkler koleksiyona dahil olan abiye renklerindendir. Hamile kadınlar için dantelden oluşan abiyelerde bulunur. İç kısımda esnek bir kumaşdan oluşan elbise üst tarafında da dantel kumaş yer alır. Bu elbiselerin boyu genel olarak dizlerde biter. Belinde yer alan saten kurdela hamilelerin sevimli görünüşünü destekler niteliktedir.

   

  Sponsor Bağlantılar

  Beymen abiye hamile kıyafetlerinden biri de; tek omuz elbiselerdir. Şifonla tamamlanan bu elbiselerin boyları uzun ve rahat tasarımlardan oluşur. Roman abiye hamile kıyafetlerinde ise genellikle daha kısa tasarımlar bulunur. A kesim inen elbise çeşitlerinin yakalarında taşlı bir ayrıntı yer alır. Kolları şifon ve hareketli olan elbiselerin görünümü oldukça şıktır.

   

  Straplez hamile elbiselerinde askı yerine bazen çiçeklerden oluşan tek bir askı kullanılır. Çapraz şekilde önden arkaya doğru uzanan bu çiçekli askı ön kısımda şifon detayıyla hareketli bir yapıdadır.

  Abiye hamile kıyafetleri nin hepsi askılı yada straplez değildir. Uzun kollu ve yakası pileli olan abiye çeşitleri de vardır. Yakada yer alan çiçekler abiye kıyafetin en dikkat çekici noktasıdır.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kayınvalide Abiyeleri
  Kayınvalide Abiyeleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.