Abiyeciniz
avatar

Abiye Pantolon Modelleri

10 Ekim 2016
1.601 views
 • Abiye Pantolon Modelleri

  Abiye pantolon modelleri desenli, saten detaylı veya geniş paça şifon detaylardan meydana gelir.

  Adil Işık abiye pantolon modellerinde çiçekli pantolonlar hafif kumaşlarıyla beraber oldukça popüler. Bu tip pantolonları kombinlerken size yardım edecek birçok renk skalasının üzerinde bulunduruyor. Yüksek belli desenli abiye pantolonların üzerine canlı renkte bir bluz giyerek şık ikili oluşturabilirsiniz.

   

  Adil Işık abiye pantolon modellerinde kdife pantolonlarda bulunuyor. Kadifenin çekici haliyle akşamların parlayan yıldızlarından olacaksınız. Kadife abiye pantolon türlerinde en çok mor rengi kullanılmış. Gold takılarla kombinlerseniz mor renkli abiye pantolonlarınızın ne kadar şık durduğunu görebilirsiniz.

   

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye pantolonlarında modelleri ve tasarımlarıyla öne çıkan markalardan biri de; Tozlu giyim markası. Tozlu abiye pantolon modellerinde benekli pantolon çeşitleri geniş paçalarıyla şık durmanızı sağlayacak. Beyaz abiye pantolon çeşitlerinde ise şifon kullanılmış. Son derece dökümlü olan pantolonların boy oranları da uzun. Platform topuk ayakkabılarla şık görünen şifon pantolonlar beline kemer kullanıldığında daha şık görünüyor.

   

  Abiye pantolonların birbirinden farklı ve mevsimlere uygun çeşitleri de bulunuyor. Turuncu gibi enerjik renklerle de tasarlanmış olan abiye pantolonlarda yüksek bel senenin popüler modasını yansıtıyor. Abiye pantolonlarda saten abiyeler klasikleşen pantolon modelini yansıtıyor. Saten abiyelerde dar paça ve yüksek bel pantolon çeşitleri bulunuyor. Tamamen tül detaylı olan abiye pantolonlar ise şirin görüntüsünün yanı sıra estetik bir pantolon görüntüsü ortaya koyuyor

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.