Abiyeciniz
avatar

Abiye Şal Modelleri

21 Şubat 2017
2.349 views
 • Abiye Şal Modelleri

  Abiye şal modelleri her yeni yılda daha feminen, modern ve şık tarzda, tesettürlü bayanlarımız için üretilmeye devam ediyor. Farklı modellerin yanı sıra modası kolay kolay geçmeyecek olan abiye şallarda elbette yerini korumaya devam ediyor. Hem  eşarp mağazalarında hem de internet satış sitelerinde en güzel abiye şal modellerini görsenizde seçmekte zorlandığınızı düşünüyoruz.

  Abiye şal modelleri genellikle kendinden deseni olmaktadır. Yani hem şalın üzerinde desen varken, hem de uç kısımlarına dantel tarzında işlemeler yapılarak, abiye hale getirilmektedir. Bunun dışında ikili renkler kullanılmış ve çeşitli aksesuarlarla abiye haline getirilen şallar vardır. Tabi bu şal modellerini seçerken de öncelikle kıyafetiniz, sonra ayakkabınız ya da çantanız göz önüne alınarak kombin yapılır.

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye şal seçerken katılacağınız davette nasıl görünmek istediğinize uygun şekilde seçmelisiniz. Davet; düğün, nişan ya da sünnet gibi özel günlerdense ve davetlinin yakını iseniz bu konuda daha dikkat çekici ve şık şallar takmalısınız. Size önerimiz parlak, ipek tarzda abiye şalınız olmalıdır. Eğer ki sade yani desensiz bir abiye şal seçtiyseniz, mutlaka çeşitli aksesuarlar takarak daha hareketli ve şık hale getiriniz. Eğer kendinden desenli bir şalınız var ise aksesuar kullanmayınız. Çünkü deseni zaten kendini yansıtacağından ekstra göz alıcı aksesuarlara gerek yoktur.

  Abiye şal modeli genellikle ünlü markaların eşarp mağazalarının yanı sıra internetten de almanız mümkündür. Hatta internet mağazalarında farklı farklı markaların ürünlerine yer verdikleri için ürün portföyleri oldukça fazladır. Dolayısıyla kendinize uygun olacak modeli bulacağınızdan eminiz. Abiye şal modelleri fiyatı merak ediyorsanız, günlük şallara oranla biraz pahalıdır. Malum kullanılan kumaş ve farklı modeller uygulandığından ötürü fiyat farkı oluyor. 30 TL ve üzerinde olan abiye şal modellerini merak ediyorsanız galerimizi sonuna kadar izleyin deriz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Ucuz Abiye Çanta Modelleri
  Ucuz Abiye Çanta Modelleri
  Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri
  Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri
  Abiye Şapka Modelleri
  Abiye Şapka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.