Abiyeciniz
avatar

Abiye Şapka Modelleri

27 Eylül 2016
1.543 views
 • Abiye Şapka Modelleri

                  Bayanlarımızın, özel gün ve gecelerde, balolarda ya da özel yemeklerde tercih ettiği kıyafetler arasında, elbette ki abiye kıyafetleri önemli bir yere sahip. Bu kıyafetler ile birlikte kullanılan aksesuarlardan birisi de, abiye şapka modelleri olurken, birbirinden şık ve taşlı modelleri ilginizi çekenlerden olabilir.

  Fötr şapka modelleri

                  Abiye kıyafetinizin tarzınıza göre, tül kumaşlar ile süslenmiş ve birkaç aksesuar ile şekillendirilmiş olan fötr abiye şapka modelleri arasından da seçimler yapabilirsiniz. Tül kumaşlar ile birlikte, kuş tüyleri, danteller de şıklık kazandıranlar arasında. Elbette ki üzeri inci ve taş süslemelere sahip bu modeller de ilginizi çekebilir.

  Kafes şapka modelleri

  Sponsor Bağlantılar

                  Tül kumaşlar ile bir kafes görünümü verilen şapka tasarımları, abiye için şapka seçimi arasında tercih edilebilir. Genel olarak beyaz kullanılırken, elbette ki siyah ve üzerinde pullar, payetler bulunan bir ürün de göz atılması gerekenlerden olacaktır.

  Desenli şapkalar

                  Kullanılan kumaş, baskılı ve desenli olarak karşınıza çıkabilir. 2016 konseptleri arasında bulunan şapka modellerinde, zebra, leopar desenleri bir hayli ilgi görebilir. Zaten bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda leopar desenleri, moda rüzgârlarını estiren özelliklere sahip olmaktaydı.

                  Sizlerde tüm bu modellere, görsellerden ulaşarak, kullanılan aksesuarlar, kumaşlar ve ürünlerin nasıl durduğu konusunda bilgiler alabilirsiniz. Böylelikle abiye kıyafet modelleri için tercih edilecek şapkalarda da seçimlerinizi kolaylaştırarak, kendi tarzınıza uygun bir ürüne göz atabilirsiniz. Hazır giyim sektörü bu konuda profesyonel hizmetleri ile en nadide parçalarını sizler ile buluşturabilecektir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Şal Modelleri
  Abiye Şal Modelleri
  Ucuz Abiye Çanta Modelleri
  Ucuz Abiye Çanta Modelleri
  Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri
  Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.