Abiyeciniz
avatar

Alfa Beta Abiye Modelleri

29 Eylül 2016
2.651 views
 • Alfa Beta Abiye Modelleri

  Alfa Beta Abiye Modelleri

  Alfa Beta abiye modellerinde renklerin büyüsünden faydalanarak kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. Mint rengi, krem rengi, mor, lacivert ve saks mavisi Alfa Beta abiye modellerinde rn sık kullanılan renkler arasında yer alıyor.

  Göğüs detaylı Alfa Beta abiye modellerinde mint rengi kullanılmış. Etek boyu oldukça uzun ve şifondan oluşan göğüs detaylı abiye çeşitlerinde taşlar göğüs hizasını keserek daha şık görünmenizi sağlıyor. Straplez detaylara sahip olan bu abiye çeşitlerinde yumuşak renklerin öne çıktığını söyleyebiliriz.

   

  Krem rengi Alfa Beta abiye çeşitlerinde balık etek tasarımı başarı ile kullanılmıştır. Uzun kollu ve üst detaylı elbiselerde üst kısımda yer alan taşlar abiye elbisenin en dikkat çekici bölgesidir. Etekler yerlere kadar uzandığı için krem rengi elbise içinde kendinizi peri masalında gibi hissedeceksiniz.

  Sponsor Bağlantılar

   

  Mavi renk abiye elbiselerde dikkat kalça ve üst bölgede yer alan taşlı işlemelere çekilmiştir. Kalın askılı bu tip elbise çeşitlerinde yine balık etek kullanılmıştır. Mor sezonun en gözde rengi olarak abiye elbiselerde kullanılmıştır. Üst kısmı taşlardan meydana gelen elbiselerin alt tarafı mor ve şifondur. Straplez elbiselerin yanı sıra; tesettürlü kadınlara da özel bir koleksiyon hazırlayan Alfa Beta tasarımcıları bel detaylı, dantel yoğunluklu tesettür abiye elbiseleri de oluşturmuşlardır. İsterseniz sezonunu en iddialı abiye elbiseleri arasında yer alan kabarık tül etek detaylı elbiselerden yararlanarak özel günleriniz için farklı elbiselere de ulaşabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.