Abiyeciniz
avatar

Ariana Grande Stili

10 Kasım 2019
330 views
 • Ariana Grande Stili

  Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Amerikalı yıldız Ariana Grande son yıllarda tarzı ile isminden oldukça söz ettiren şarkıcılardan bir tanesi olmakta. Stili ile dikkatleri üzerine çeken oyunculuk kariyeri ile de gündeme gelen şarkıcı oversize stil kodunu tanımlıyor diyebiliriz.

  Her zaman şunu söylemeliyiz ki kadın giyim modelleri konusunda yaratılan stillerde salaş giyim tarzı 1-0 daha önde olmaktadır. Sokak stilinde de yine oversize giyim stilinin öne çıkması kaçınılmaz. Her zaman için bol kesimli salaş seçimler yapan sanatçı özellikle de bu kombinlerinde kullandığı diz üstü topuklu çizmeler ile adeta göz doldurmakta. Yine son zamanlarda sık sık raflarda rastladığımız oversize mont modelleri de Grande’ nin günlük giyim stilinde sık sık görmeye alışık olduğumuz parçalardan olmakta. Grande stilinde genellikle doğal ve her ne kadar farklı renk tonlamalarında olsa da asla göze batmayacak seçimlerde bulunmakta. Yine saç stilinde de doğal modellere yönelen sanatçı saçını çoğu zaman toplamayı tercih ediyor. Her ne kadar bizler bakım konusunda uzun saç modellerini sevmesek de Grande’ nin bir dönem uzun saç modasını gündeme getireceği ön görülüyor.

  Kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı renk seçimlerini çoğunlukla pastel renk seçeneklerinden yana yapmakta. Crop top tercihlerinde ise genellikle etek ve pantolon kombinlerin bir arada kullanmakta olup topuklu ayakkabılardan vazgeçmemektedir. Ayrıca oversize sweatshirtler ve çizmelerin bu kadar uyumlu kombinlenemeyeceği de aşikar. Yeni sezon ürünleri ile salaş ve oversize stil tarzında giyim sevenler var ise Ariana Grande tarzını model alarak şık kombinler oluşturabilirler yapmanız gereken sadece doğru seçimlerde bulunmak.

  Sponsor Bağlantılar

  Her ne kadar stil uyumu konusunda eleştirdiğimizde hep aynı şeyleri giyiyor gibi bir algı oluşsa da sanatçının oturmuş bir stil tarzı olduğunu söylememiz daha doğru olacaktır. Gyimiş olduğu kombinlerde her zaman için rahat ve şık uyumluluğu bir arada bulunduğunu söyleyebiliriz. Bol salaş sweatshirtler, bazen bir çizme ile kombinlene bileceği gibi bazen de jeanlar ile bütünleştirilebiliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Olivia Palermo Stili
  Olivia Palermo Stili
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.