Abiyeciniz
avatar

Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu

1 Şubat 2017
2.090 views
 • Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu

  1971 yılından bu yana moda alanında hizmet veren Beymen markası yenilenen yüzü ile karşımıza çıkıyor. Farklı markaların yanı sıra kendi üretimi olan kıyafetlere de yer vermeyi ihmal etmiyor. Özellikle bu sene Beymen abiye elbise koleksiyonu bizce görülmeye değer. Abiye elbise de hem kalite, hem marka hem de modern tasarım arıyorsanız o halde abiye elbise koleksiyonunu inceleyin deriz.

  Beymen abiye elbise koleksiyonunda 400′ e yakın ürün çeşidi yer almaktadır. Özellikle Dünyaca ünlü markaları da sizlerle buluşturduğu için avantajınız çoktur. Alexander Wang, Chloe, Alice & Olivia, Brunello Cucinelli, Dolce & Gabbana, Banjo & Matilda, Blender, Brian Atwood, Beck Söndergaard, Barbour gibi 100’e yakın markaların ürünleri vardır.

  Sponsor Bağlantılar

  Beymen abiye elbise koleksiyonunda en çok dikkati çeken modeller genelde pahalı olduğudur. Fakat şu unutulmamalıdır ki bu modeller Dünyaca ünlü tasarımcıların elinde hayat bulduğudur. Kullanılan kumaşlar, aksesuarlar ve diğer ayrıntılar oldukça kalitelidir. Dolayısıyla da abiye elbiselerin fiyatları da ona uygun olarak tüketiciye sunuluyor. Yani bu elbiseler oldukça değerli olmaktadır. Üstünüzde daha farklı bir görüntü verecektir. Fakat bu elbiseleri alma gücüm yok diyorsanız, modellerinden yola çıkarak kendinize uygun tasarımları belirlemiş olursunuz. Özellikle bayanlar ünlü markaların koleksiyonlarını çok merak etmektedir. Hatta modayla ilgilenen bayanlar bu modellere bakarak hangi abiye elbise giymek istediğine karar verebilir.

  Beymen abiye koleksiyonlarında pırıltılı, işlemeli tarzda uzun abiyelere daha çok yer verilmiştir. Kısa abiyeler, uzun abiyelere oranla daha az satıştadır. Dolayısıyla aslında abiye elbise denilince genelde uzun  olması tercih ediliyor. Hatta bu tarz elbiseleri kısa olan bayanlarımız da tercih ederse boyunun daha uzun görüneceğini de belirtmek isteriz.

  Beymen koleksiyonu incelerken daha çok dikkat çeken ve sizler tarafında beğenileceğini düşündüğümüz modellere yer vermeye çalıştık. Tabi ayırt etmek zor olsa da her elbisenin mutlaka bir bayanı çok özel göstereceğinden eminiz. İşte bu özel koleksiyon şöyle:

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Abiye Bluz Modelleri
  Abiye Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.