Abiyeciniz
avatar

En Güzel Kısa Abiye Elbise Modelleri

7 Ocak 2017
2.908 views
 • En Güzel Kısa Abiye Elbise Modelleri

  Özel günlerde genellikle genç ve orta yaşlı bayanlarımızın abiye elbise seçimlerde tercih ettikleri en güzel kısa abiye elbise modellerini mercek altına aldık. 2017 yılında da yine göze çarpan kumaş ve modellerle üretilecek olan kısa abiye elbise modellerinde göze çarpacak modellerden biri de dantel detaylardır. Dantelli kısa abiye modelleri 2017 yılında da göreceğiz.

  Kısa abiye elbise modeli seçerken öncelikle katılacağınız özel güne uygun olmasına dikkat ediniz. Bu özel gün toplantı ya da kokteyl tarzında ise daha sade ama şık gösteren elbiseler olmasına dikkat ediniz. Özellikle yaka kısımlarında kullanılan bantlarla yapılan ve balık etekli modeller oldukça şık gösterecektir. Bununla beraber bu özel davetlerde kalın askılı ya da yarım kollu kısa abiyelerde tercih edilebilir. Peki hangi modellerden uzak durmalıyım diyorsanız, bizim görüşümüz fazla dekolteli olmayan ve straplez olan kısa abiyeleri tercih etmeyin deriz.

  Sponsor Bağlantılar

  Düğün ve Nişan İçin Kısa Abiyeler

  Düğün ve nişan için kısa abiye elbise modeli düşünüyorsanız o halde bu konuda daha cömert davranabilirsiniz. Cömertlik derken, elbette fazla dekolteden ziyade daha gösterişli ve düğün, nişan davetine yakışır güzellikte olmasını öneririz. Bu davetlerde pul detaylı, asimetrik kesimli, pelerinli, dantelli, boncuklu, payetli, tek omuz askılı ve ışıltılı kısa abiyeler kullanılabilir. Hatta ortamda daha farklı görünmek isterseniz de hem renk olarak hem de model olarak çılgın abiyelerde tercih edebilirsiniz.

  Kısa abiye modeli seçerken bir başka dikkat edeceğiniz nokta ise yaşınıza uyumlu olacak abiyeler seçmenizdir. Bazı bayanlarımız bu konuda yanlış seçimler yaparak daha kadınsı görünüme bürünecek modeller kullanmaktadır. Dolayısıyla bu detaya da dikkat etmekte fayda vardır.

  İşte en güzel kısa abiye elbise modelleri şunlardır:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.