Abiyeciniz
avatar

Gucci 2017 İlkbahar Yaz Kataloğu

12 Ocak 2017
1.046 views
 • Gucci 2017 İlkbahar Yaz Kataloğu

  Bayanlarımızın birçoğu her ne kadar marka tutkunu olmadığını belirtse de koleksiyonlarını takip etmekten de geri kalmamaktadır. Bunların başında da ünlü markalar gelmektedir. İşte bu markalardan olan Gucci’de 2017 İlkbahar Yaz kataloğunu şimdiden bayanlarımızın beğenisine sundu. Tam bir film sahnesine benzeyen mekanda tasarımlarını görücüye çıkardılar.

  Gucci 2017 İlkbahar Yaz kataloğunda elbette sıra dışı modellerin yanı sıra 20’li yılların izlerini de görmek mümkün. Renkler ve modeller ile tam bir ahenk oluşturmuş olan bu kıyafetler içerisinde pantolonlar, elbiseler, bohem tarzı ceketler, çiçek desenli etekler derken görülmesini önerdiğimiz rengarenk bir katalogtan oluşuyor. Ayrıca bir zamanların oldukça uzun süren modası olan bol paça pantolonlar Gucci 2017 İlkbahar Yaz kataloğunda bulunmaktadır. Bunun dışında parlak elbiselerde yer alıyor. Parlak renklerle yapılmış birbirinden değişik bayan kıyafetleri vardır.  Desenlerde çiçeklerde göze çarpan detaylar arasındadır.

  Sponsor Bağlantılar

  Gucci 2017 İlkbahar Yaz kataloğunda erkek giyimde takipçilerin beğenisine sunuldu. Zaman zaman onların tasarımlarında da bayan kataloğunda kullanılmış detaylar yer almaktadır.

  Özellikle farklı giyinmeyi seven ve her daim yenilikçi kıyafetleri dolabında görmek isteyen bayanlarımız fikir olması açısından mutlaka incelemelidir. Eğer ki sizin için ilginç gelen ve size uygun olacağını düşündüğünüz kıyafetler size ilham verebilir ve uygun olan tasarımlarla kendi fikirlerinizi birleştirip, modanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Ayrıca unutulmamalıdır ki ülkemizde de önde gelen moda tasarımcıları da büyük markaların yeni sezon tasarımlarını takip ederek ortaya yeni stiller çıkarmaktadır.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Olivia Palermo Stili
  Olivia Palermo Stili
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Ariana Grande Stili
  Ariana Grande Stili
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.