Abiyeciniz
avatar

Mom Jean Nasıl Giyilmeli?

14 Kasım 2019
286 views
 • Mom Jean Nasıl Giyilmeli?

  Mom jean adı üstünde ”anne pantolonu” 90′ ların efsanevi kurtarıcısı! 2000′ li yıllarda düşük bel pantolon modelleri moda olunca her ne kadar tedavülden kalkmış gibi gözükse de son yılların vazgeçilmezi ve hemen her kadının dolabında yer alan parçalardan bir tanesi de mom jeanlar olmakta. Her ne kadar yüksek bel pantolon modellerinde ilk açılışı skinny jean pantolon modelleri yapmış olsa da yapılan kombinlerde mom jeans ların daha çok ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Gönüllerimizi fetheden bu pantolon modelleri peki nasıl kombinlenmeli?

  İster günlük giyimde isterseniz de özel olarak katılacağınız davet ve toplantılarınızda mom jeanlar sizler için bir nevi kurtarıcı pozisyonundadır. Öyle ki ofistesiniz ve ani bir görüşmeniz çıktı. Yanınızda bulunan bir blazer ceket ile yapacağınız saç modeli bütünleştirmesi sonucunda şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

  Kimi zaman bir gömlek, kimi zaman bir atlet ile klasik bir giyim stili oluştururken oldukça şık olabilirsiniz. Mom jeanlara en çok yakışan ayakkabılar ise stilettolar olmakta. Mom jeanlar kadınlar için hem şık hem de spor giyim tarzını oluşturmaktadır. Mom jeanlar nasıl kombinlenir? diye soracak olursak buna karşılık yapmış olduğunuz tek bir kombini farklı aksesuarlar ve ayakkabı benzeri tamamlayıcı ürünler ile değişiklik yaparak uyguladığınızda bile oldukça şık görüneceğinize emin olabilirsiniz. Yine sneakerler de bu kombinlerin olmazsa olmazı.

  Sponsor Bağlantılar

  Kombinlerde kullanılan tişörtlerin bağlanması veya pantolon içine sokulması da bu tip pantolon kombinlerinin daha iyi durmasını sağlamaktadır. Yine sezonda yükselişe geçen crop bluzlarda mom jeanlar için kaçınılmaz tamamlayıcılıkta parçalardandır. Moda kavramını değerlendirecek olursak yapacağımız kombinleri göz önüne alarak şunu belirtmeliyiz ki ufak dokunuşlarla uyumlandırılan her kombin modaya uyum sağlayabilmektedir. Önemli olan detaylara önem vermek ve doğru seçimlerde bulunabilmektir. Bu pantolonlar için şunu diyebiliriz ki mom jeanlar gardırobumuzun vazgeçilmez parçalarından olmakta. Ayrıca mom jeanlarda yırtık ve benzer taşlı modelleri de sık sık gözlemlemekteyiz. Buda bizlere yeni akımlar ile eski akımların kesiştiği bir dönemin hüküm sürdüğünü göstermekte.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Olivia Palermo Stili
  Olivia Palermo Stili
  Ariana Grande Stili
  Ariana Grande Stili
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.