Abiyeciniz
avatar

Olivia Palermo Stili

18 Kasım 2019
993 views
 • Olivia Palermo Stili

   Zarif ve deneysel stili ile göz dolduran blogger Olivia Palermo stil ikonu denince akla gelenlerden. Her zaman için şık ve alımlı bir kombin oluşturduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Bu alanda gösterdiği ilerleme her ne kadar şansa dayalı olsa da zaman içerisinde Olivia istikrarlı ve azimli davranarak yükselişe geçmiştir. Modanın bize bu alanda dikkat çekecek şeyler yapmadan da sağlanabileceğini gösteriyor ünlü blogger. Öyle ki kafasında bulunan büyük tüylü şapkalar, ilgisiz kostüm ve ilginç aksesuarlarla donatılmış elbise kombinleri ile yapılan ve yayınlanan moda ikonlarının yanı sıra sade ve şık kombinlerle de moda yakalanabilmektedir.

  Ünlü blogger abartısız tavırları ile kendine öz giyim tarzını konuşturan Olivia giy çık kolaylığına kaçmadan giydiği kıyafetleri özenle seçerek birde yorumluyor. Ünlü bloggerin kombinlerinde en fazla kullandığı aksesuarın güneş gözlükleri olduğunu söyleyebiliriz. Minimal seçimleri ile tamamlayıcı kombinler tasarlayan ünlü blogger için güneş gözlükleri vazgeçilmez. Yapmış olduğu kombinlerde farklı stiller ortaya çıkaran Olivia monokrom stili ile isminden oldukça söz ettirmekte. Genellikle uyguladığı kombinlerde göz alıcı renkleri ortaya çıkaran blogger çoğunlukla çiçek, çizgi ve asimetrik detaylara yer vermektedir. Bizler de bu yönünü deneysellik olarak adlandırıyoruz tamda bu noktada. her ne birbiri ile zıt parçalar bile kombinlenmiş olsa da ortaya birbiri ile bütünleşen parçalar çıkmakta. Zarif stilinden ödün vermeyen blogger kombinlerinde kullandığı neonlar, animal print seçimler ile şıklığını konuşturmakta.

  Sponsor Bağlantılar

  Özellik de bu sezon soğuk havaların ilhamını beyaz giymek adına Olivia’ dan alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir diğer önerimizde deri pantolonlar. Deri pantolonlar hem görünüm hem de sıcak tutma konusunda ideal bir seçenek olmakta. Sadece kombin önerisi olarak pantolon değil uzun etek modelleri de renkli kazaklar ile kombinlendiğinde kışın kasvetli etkilerinden oldukça şık bir şekilde sıyrılabilirsiniz. Palermo kullandığı kombinler de detaycı davranması ile zımbalı ve zincirli botları ile göz doldurmakta. Şöyle açıklayalım bir örnek ile renk stili konusunda turuncu, yeşil ve mor birbiri ile hiç bu kadar uyumlu ve güzel olmamıştır. Stil ikonumuz Olivia’ dan ilham alın!

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Ariana Grande Stili
  Ariana Grande Stili
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.