Abiyeciniz
avatar

Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

27 Şubat 2017
3.899 views
 • Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  Abiye kıyafetler arasında moda olan ve son zamanlarda kapalı bayanlarımızın favorisi olan pelerinli tesettür abiye elbise modelleri gelmektedir. Oldukça kullanışlı olan ve tesettürlü bayanlarımız tarafından çok beğenilmiş pelerinli tesettür abiyeler özel günleriniz için harika bir seçim olacaktır.

  Pelerinli uzun abiye elbise modeli seçerken de elbette vücut yapınızı ön planda tutmanız gerekir. Çünkü her model, her bayanın vücut yapısına uygun olmayabilir. Bundan dolayı eğer ki vücudunuzu çok iyi tanıyorsanız, bu modelin vücudunuza uygun olup, olmayacağını da bilirsiniz. Bu modeli genellikle çok kilolu olan bayanlarımızın tercih etmesini önermiyoruz. Pelerin kısmı olduğundan dolayı daha kilolu gösterebilir. Fakat biraz kilonuz var ise tercih etmenizde sakınca yoktur. Hatta pelerin kısmı olduğundan dolayı kilolu yerlerinizi kapatacağından ötürü daha rahat kullanabilirsiniz. Yani small, medium, large ve xl bedende iseniz çok rahatlıkla bu tesettür abiye modelini giyebilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Pelerinli tesettür abiye elbise modellerinde pelerin kısmı uzun olacağı gibi kısa olup, göğüs kısmında da kalmaktadır. Uzun pelerinli ise her bayan kullanabilir. Eğer ki kısa pelerinli ise kol ve göğüs kısmı kilolu olan kapalı bayanlarımızın tercih etmemesi gerektiği görüşündeyiz. Çünkü bu kısımlarınız kilolu olduğundan dolayı pelerin de daha fazla kilolu görünmenize neden olacaktır. O yüzden almayı planlarken mutlaka üzerinizde deneyip nasıl duracağına dikkat etmelisiniz.

  Pelerinli tesettür abiyelerde genellikle tek renk tercih ediliyor. Pelerin ile elbisesi de aynı renk olmaktadır. Çok detayları olan elbiselerde vardır, az detaylarla tasarlanmış elbiselerde yer alıyor. Dantel detaylar ve pul detaylar oldukça şık durmaktadır. Tabi bütün bu modelleri bir arada görmek ve incelemek istiyorsanız sizlere özel birbirinden güzel abiyeler hazırladık. İşte en güzel pelerinli tesettür abiye elbise modelleri :

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  50 Beden Tesettür Abiye Modelleri
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Beymen Abiye Elbise Koleksiyonu
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri
  Abiye Bluz Modelleri
  Abiye Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.