Abiyeciniz
avatar

Sünnet Annesi Abiye Modelleri Tesettür

28 Aralık 2016
7.775 views
 • Sünnet Annesi Abiye Modelleri Tesettür

  Erkek çocukları için sünnet olmak dinimizin gereklerinden biridir. Hz. İbrahim’den bu yana süre gelen sünnet yaptırma geleneğinde ise artık büyük törenler, mevlütler okunarak kutlanmaktadır. Hele ki günümüzde büyük organizasyonlarla sünnet törenleri düzenlendiğini görmekteyiz. Tabi ki bu özel günde de aile olarak en çok heyecan duyan annelerimizde, en güzel sünnet annesi abiye modelleri arayışına başlamaktadır. Bizde kapalı olan bayanlarımız içinde sünnet annesi abiye modelleri tesettür tasarımlarını ele aldık.

  Balık Etekli Sünnet Annesi Abiye Modelleri

  Balık etekli sünnet annesi abiye modelleri tercih ederken en dikkat çekici nokta kalça kısımları olacaktır. Eğer ki vücut yapısı olarak balık etekli modele uygun değilseniz seçmenizi önermiyoruz. Bu tarz modelleri genelde kalça ve basen kısımları daha zayıf bayanların sıcak bakması gerekir. Aksi halde bu bölgeleriniz fazla dikkat çeker ve tesettürlü bir bayana uygun şekilde giyinmemiş olursunuz. Ayrıca davetlilerin eleştirilerine de maruz kalabilirsiniz. Fakat balık etekli abiye modellerini çok seviyorsanız ve kullanmak istiyorsanız daha pastel renkler, mesela siyah ve pul detaylı, parlak abiyeler olabilir. İşte sizler için birkaç model:

  Sponsor Bağlantılar

  Altı Tüllü Tesettür Sünnet Annesi Abiye Modelleri

  Son dönemlerde tesettür markalarının da üzerinde yoğunlaştığı modellerden biri de altı tüllü tesettür abiyeler oldu. Tabi bu modeller çok tutulunca, sık sık kapalı bayanlarımızda da görmekteyiz. Bu tarz tesettür abiyeleri genelde orta yaş ve genç anneler için öneriyoruz. Hatta yaşınızdan daha genç görünmek isterseniz de tercih edebilirsiniz. Fakat altı tüllü abiye seçerken öncelikle rahatlığınız ön planda olmalıdır. Aksi halde o günün telaşı olacağından, ufak kazalar yaşanabilir. Renk tercihlerinde ise mevsimi göze alın. Ayrıca dikkat çekmeyi seviyorsanız kırmızı, pembe, turkuaz, pudra renklerini düşünün derim.

  Tesettürlü annelerimiz için daha fazla model ve zarif abiyelerimiz aşağıda yer alıyor. Siyah renklerden kurtulup, daha canlı, klasik modellerden arındırılmış, tesettür çizgisinden de ayrılmamış abiyelerimiz şöyledir:

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Tesettür Elbise Modelleri
  Sefamerve Tesettür Elbise Modelleri
  Tesettür Elbise
  Tesettür Elbise
  Setrms 2017 Tesettür Abiyeler
  Setrms 2017 Tesettür Abiyeler
  Abiye Tesettür Eşarp Modelleri
  Abiye Tesettür Eşarp Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.