Abiyeciniz
avatar

Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri

16 Şubat 2017
3.238 views
 • Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri

  Tozlu giyim satışlarına başladığından bu yana oldukça iyi bir çizgi ile başarıyı yakaladı. Özellikle bayan giyimde oldukça başarılı olan Tozlu giyim günden güne portföyünü genişleterek erkek giyim, çocuk giyim ve aksesuarlarda da hizmet vermeye devam ediyor. Hatta son yıllarda çiftlere özel kuyafetler oldukça moda oldu. İşte bu modaya da ayak uydurup, Tozlu giyim çiftlere özel kıyafet modelleri sunmaktadır . Oldukça başarılı bir şekilde modeller sunan Tozlu giyim hem kışlık hem de mevsimlik ürünleri çiftlere sunuyor. Hatta aile boyu modelleri de vardır. Bu ürünlerde anne, baba ve çocuk kıyafetlerinde aynı modeller yer alıyor.

  Tozlu giyim çiftlere özel kıyafetler arasında mevsim dolayısıyla dikkati çekenler kazaklardır. Hem eşinize hem de kendiniz için çok şık kazaklar vardır. Kazaklar genel olarak triko tarzındadır. Bazı kazaklarda sadelik göze çarparken, bazı modeller ise desenlerle bezenmiş. Renk olarak ise ağırlıklı olarak sarı, gri, lacivert, kırmızı, beyaz, siyah buluyor. Eşinizin de tarzına çok uyacak kazaklarla kışı hem sıcak hem de şık geçireceksiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Tozlu giyim çiftlere özel kıyafetler arasında kapalı bayanlarımızda unutulmamış. Onlarında eşi ile beraber giyebilecekleri uzun gömlek ve kazak tarzında kıyafetler sunuyor. Kapalı bayanlarımızında rahatlıkla eşi ile giyeceği kazak ve gömlekleri mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Tabi fiyatlarını da merak ediyorsunuzdur. Tozlu giyim denilince uygun fiyat akla geldiği için çiftlere özel bu  ürünlerde de fiyatlar çok iyidir. 20 TL ve 40 TL arası da modeline göre fiyatlar belirlenmiş. Oldukça iyi olan bu kazak ve gömlekleri kaçırmayın derim. Hatta özel günlerinizde de hediye olarak karınıza ya da kocanıza almanızı tavsiye ederiz. Çocuğunuz varsa da aile boyu kategorisinden yararlanabilirsiniz. İşte tesettürlü bayanlarımız içinde eşiyle beraber giyeceği kazak ve gömlekler:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Olivia Palermo Stili
  Olivia Palermo Stili
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Ariana Grande Stili
  Ariana Grande Stili
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
  Yeni Sezon Kazak Kombinleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.