Abiyeciniz
avatar

Ucuz Abiye Çanta Modelleri

6 Şubat 2017
1.013 views
 • Ucuz Abiye Çanta Modelleri

  Çanta alırken aslında sadece görsellik ve kullanımın yanında önemli bir noktaya da bayanlarımız dikkat etmektedir. Hele ki bir çanta satan mağaza, çanta fuarı, çanta alışveriş standlarının önünde bir kalabalık görürseniz nedeni bellidir. Ucuz ve şık çantalar satılmaktadır. Bayanlarımız da bu fırsatı elbette kaçırmaz. Bir de birbirinden güzel markaların daha uygun fiyatlarda satılan ürünleri var ise bu fırsatı asla kaçırmayın deriz. Tabi bu tarzda satışlarda da en çok ucuz abiye çanta modelleri dikkat çekiyor. Malumunuz, özel günlerimiz yaz aylarında patlama yaşarken abiye aksesuarlara da ihtiyaç artıyor. Her özel geceye de aynı çanta ile gidilmez. Abiye kıyafetlerimizde çeşitlilik gösterdiğinden dolayı uygun çanta almak zorunda kalıyoruz. İşte çok fazla para harcamadan uyguna ucuz abiye çanta modelleri arıyorsanız sizler için ufak araştırmalar yaptık.

  Sponsor Bağlantılar

  Ucuz Abiye Çanta Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

  Ucuz abiye çanta alırken öncelikle çantanızın ucuz ama şık görünmesine dikkat ediniz. Çünkü bazı çantalar ben ucuzum diye fazlası ile bağırır. Fakat bazı ucuz çantaların ise ucuz olduğunu bir anda anlamak imkansız olur. Ancak elinize aldığınızda dikkat edersiniz. Dolayısıyla bu tarz çantalara mutlaka dikkat edin. Bunun dışında siyah ve rugan gece çantaları mutlaka almalısınız. Kombini oldukça kolay olan çantalardır. Bunun dışında süet, taşlı tarzda çantalardan uzak durun deriz. Ucuz olmasından ötürü kullanılan malzemeler dikkat edilmediğinden düşme ve kolay yıpranma görülür. Böylece kolayca çöpe gitmeye mahkum olur.

  Ayrıca fermuarlarına ve dikiş yerlerine iyi bakmalısınız. Hatta alırken bir iki defa fermuar kısmı var ise açıp, kapatmanızı öneririz. Kapanması rahat mı kontrol ediniz. Dikiş yerlerinde ise çok ince ipten dikilmiş ise zamanla yavaş yavaş o ipler kopacağından ötürü terzinin ya da çanta imalatçıların yolunu tutarsanız.

  Eğer ki alacağınız çantalar çok fazlası ile ucuz ise (5-10 TL civarı) o zaman çok da abartarak ayrıntı aramadan 6-7 adet alın deriz. Çok da sık kullanmam sadece özel günler için diyorsanız, bu çantalar sizin kurtarıcınız olacaktır. Bizlerde şöyle sitelerden güzel ucuz abiye çanta modelleri hazırladık. Bakalım beğenecek misiniz?

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Şal Modelleri
  Abiye Şal Modelleri
  Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri
  Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri
  Abiye Şapka Modelleri
  Abiye Şapka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.