Abiyeciniz
avatar

Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri

17 Ocak 2017
1.654 views
 • Yeni Sezon Abiye Saç Aksesuar Modelleri

  Yeni sezon abiye saç aksesuar modelleri en güzel ve farklı tasarımları ile görücüye çıktı. Özel günlerinizde saçlarınızın da kıyafetleriniz kadar özenli ve şık görünmesini istiyorsanız sizlere en uygun saç aksesuar modellerini hazırladık. Bu modeller içerisinde en dikkat çekici olanları ise saç küpesi olmaktadır.

  Eskilerden Favori Olan Saç Küpesi

  Saç küpesi 90’lı yıllarda oldukça modaydı. Belki aranızda hatırlayanlar vardır. Malum eskiler yeniden gündeme gelirken tabi, biraz da olsa modernleştirme sistemi kullanılmaktadır. Saç küpeleri genelde genç bayanlarımızın tercih ettiğini görmekteyiz. Örgü tarzı bir saç modeli düşünüyorsanız ve görsel olarak dikkat çekmek için saç küpesini örgülerinizin içine takabilirsiniz. Hatta size önerimiz bu konuda daha yaratıcı davranmak istiyorsanız kendinize değişik şekillerde saç küpesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca katılacağınız özel gece açık havada kır düğünü ya da kokteyl tarzında ise saç küpelerini tercih edebilirsiniz. Bunun içinde size ilham kaynağı olacak yeni sezon saç küpesi modellerini sizlere sunuyoruz:

  Sponsor Bağlantılar

   

  Duru ve Asil Duran Abiye Taçlar

  Abiye taçlar denilince akla hemen gelinlerin kullandığın düğün taçları gelmesin. Artık tamamen değişimle bayanlarımızın saçlarına duruluk ve asillik katacak abiye taçlar üretilmektedir. Oldukça modern ve şık bir hava katacak olan abiye taçlar her sene moda olmayı başarıyor.

  Abiye taçları yandan topuzlarda, salık saçlarda, saçınızın yan tarafına ya da üst kısmında kullanabilirsiniz. Eğer ki gelin tacı şeklinde görünmesini istemiyorsanız, beyaz taşlarla yapılmış taçlar yerine elbisenize uygun taşlarla yapılmış modelleri kullanabilirsiniz.

  Yeni sezon abiye saç aksesuarlardan diğerleri ise bantlar ve abiye tokalardır. Bu aksesuarları da nasıl kullanmalıyım diye merak ediyorsanız görsellerimiz size yol gösterecektir.  Modellere tek tek bakarak size en uygun abiye saç aksesuarını tercih edebilirsiniz.

   

   

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Şal Modelleri
  Abiye Şal Modelleri
  Ucuz Abiye Çanta Modelleri
  Ucuz Abiye Çanta Modelleri
  Abiye Şapka Modelleri
  Abiye Şapka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.