Abiyeciniz
avatar

Yeni Sezon Kazak Kombinleri

6 Kasım 2019
239 views
 • Yeni Sezon Kazak Kombinleri

  Sonbahar mevsiminin gelmesi ile tıknaz kazakların mevsimi geri döndü! Kazak kombinin de dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı doğru şekilde kombinlemesidir. Aksi durumda kazaklar kişide oldukça komik veya giydiği diğer kıyafetler ile oldukça alakasız duracaktır. Giy çık model olarak kazaklar özellikle de havaların soğuması nedeniyle bizler için bir nevi kurtarıcı olmaktadır. Asimetrik kesimli kazaklar ve salaş modeller geçen sezon olduğu gibi bu sezon da sizlere eşlik edecek modellerdir. Ofisten günlük yaşantınıza hemen her yere giderken gömleklerinizle, jeanlarınız ile birbirinden şık kombinler yaratabilirsiniz. Her zaman için örme olarak kullanılan sezon ürünleri soğuk havalarında başlangıç göstermesi ile bir nevi bizlerin imdadına yetişmekte.

  Kazak seçiminde ayrıntıları orantılı tutmak gerekir. Abartılı modeller yerine daha çok aksesuarlar ile bütünleştirebileceğiniz modellere yönelmelisiniz. Bunlar v yaka modeller olabileceği gibi basit ve çiçekli desenli modellerde olabilmektedir. Onun için seçimlerinizi her zaman mürettebat yaka ve daha ince seçimlerden yapmanızı öneririz. bu sizin hem sıcak kalmanızı sağlarken hem de şık görünmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca seçeceğiniz ürünün de içeriği yün yerine kaşmir olursa o zaman kazaklarınızda topaklanma, tüy ve benzeri rahatsız edici görünümler oluşmayacaktır.

  Kombin önerisi ile devam edecek olursak katlanmış yakalı bir gömleğin üzerine geçirilmiş uzun balıkçıl yaka bir kazak, üzerine bir blazer veyahut palto oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Balıkçı yakana kazaklar ve alaylı balıkçı yaka kazaklar bu tarz kıyafet kombinlerinde oldukça şık görünmenize olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu tarz kombinlerde de dar paça pantolonlar tercih edilebilir. Ayrıca sadece jeanlar değil bu kombinlerde kalem örme eteklerde oldukça cesurca bir kombin oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Kadın giyim konusunda yaz- kış oldukça güzel ürünler tasarlandığından bu tarz uyumluluk yakalayabilmek sizin tamamen kombin becerinize ve uyumluluğunuza bağlı olmakta. Aksi durumda kadın giyiminde şık olmamak için hiç bir sebebiniz yoktur.

  Sponsor Bağlantılar

  Kombin uyumunda dikkat edilmesi gereken tamamlanan parçaların dışarıdan bakıldığında rahatsız edici görünmemesidir. Yeni sezon kazak modelleri ile kıyafetlerinizin dengesini bozmadan zıt renklerle bile tamamlayıcı kombinler oluşturabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Olivia Palermo Stili
  Olivia Palermo Stili
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Mom Jean Nasıl Giyilmeli?
  Ariana Grande Stili
  Ariana Grande Stili
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
  Tozlu Giyim Çiftlere Özel Kıyafet Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.